شرایط ارسال کالا:

قوانین و شرایط

1-خدمات پس از فروش
مشتریان بانه بیز ! در صورت تمایل شما میتوانید کالای مورد نظر خود را با دادن هزینه ای اضافی گارانتی شرکتی کنید برای این منظور باید حتما به صورت تلفنی همکاران فروشگاه بانه بیزرا مطلع کنید تا همراه با ارسال سفارش شما دفترچه گارانتی با مهر شرکتی ارسال گردد.
مشتری زمانی که کالا را سالم از پیک تحویل گرفت باید با شماره روی دفترچه گارانتی تماس بگیرد و نماینده شرکت گارانتی را مطلع کند که دفترچه توسط شرکت تایید وگارانتی شروع شود.(توجه: بابت نصب هزینه ای به شرکت گارانتی پرداخت نمی شود و کاملا رایگان است
-هزینه ی ایاب وذهاب دریافت میشود) در حال حاضر گارانتی برای ال ای دی ولباس شویی و ظرفشویی و کولر گازی انجام میگیرد.

2- شرایط برگشت کالا
در فروشگاه بانه بیز زمانی مشتری سفارش را سالم تحویل گرفت مبلغ کالا تسویه میشود. در صورتی که کالای سفارش داده شده مطابق با مشخصات داخل سایت و یا سفارش داده شده نبود ویا کالا معیوب باشد و یا مشکل فنی داشته باشد مشتری میتواند کالا را با هماهنگی بامدیریت فروشگاه برگشت بزند و مدیریت فروشگاه کالای سالم را مجدد برای وی ارسال می کند که در اینصورت هزینه ی برگشت و تعویض کالا به عهده ی فروشگاه خواهد بود .
3- روش های بازپرداخت وجه
در صورتی که مشتری کالایی را سفارش داده ولی ارسال انجام نگرفته باشد مشتری میتواند درخواست لغو سفارش کند و وجه واریزی به حساب مشتری برگشت داده میشود ولی اگر کالا ارسال شد و هزینه ارسال به پیک پرداخت شده باشد ،هزینه ارسال برای مشتری برگشت داه نخواهد شد.
توجه: در صورتی که مشتری کالا را سالم تحویل گرفت و مبلغ کالا را با پیک تسویه کرد و بعدا مشتری از خریدش پشیمان شد،امکان برگشت کالا و باز پرداخت وجه وجود ندارد