راهنمای خرید از بانه بیز

راهنمای خرید از بانه بیز

به دلیل فراوان بودن پاساژها و مغازه های خرید محصولات لوازم خانگی در بانه در این مقاله سعی بر آن داریم که شما عزیزان را با فروشگاه بانه بیز آشنا کنیم. این شهر بالغ بر صد پاساژ دارد که معرفی همه ی آنها و اجناس و محصولاتشان کار ساده ای نیست. فروشگاه بانه بیز ضمانت اصل بودن کالا را برایتان فراهم می کند. با مراجعه به مراکز فروش در بانه اکثرا همه اجناس و محصولات را با هم دارند و کمتر موردی هست که هر کدام از آنها مختص جنس و یا محصول خاصی باشد. سعی ما بر این است تا جای ممکن راهنمایتان کنیم.

معرفی یخچال های بانه بیز

امروزه یخچال فریزر از اساسی ترین نیازهای یک خانواده می باشد. فروشگاه بانه بیز انواع یخچال های فریزر و ساید و بای ساید را در لیست لوازم خانگی خود دارد. تمامی این محصولات دارای کارت گارانتی معتبر نیز می باشد. با کلیک بر روی این قسمت لیستی از انواع یخچال های موجود در فروشگاه بانه بیز را مشاهده نمایید.

معرفی لباس شویی های بانه بیز

دیگر نگران شستن لباس هایتان نباشد. با مراجعه به فروشگاه بانه بیز لباسشویی را که متناسب با نیاز خانودگیتان می باشد, انتخاب کنید. بر روی این قسمت کلیک کند و لیستی از لباسشویی های موجود در فروشگاه بانه بیز را مشاهده کنید.

معرفی ظرفشویی های فروشگاه بانه بیز

اگر از ششتن ظرف هایتان خسته شده اید, میتوانید از ظرفشویی استفاده کرده و و به راحتی و فقط باقرار دادن ظرفها در ماشین ظرفشویی این کار را به راحتی انجام دهید. در اینجا لیستی از ماشین ظرفشوهای موجود در فروشگاه بانه بیز را مشاهده کنید.

معرفی تلویزیون های بانه بیز

سری تلویزون های جدید که بازار وارد شده اند دارای یک حالت ویژه می باشند. به این حالت, Gallery Mode و یا حالت گالری می گویند. با حالت Gallery Mode می توانید هر عکسی را که دوست دارید بر روی پس زمینه تلویزیون خود قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید, گویی که یک تابلو را به دیوار چسبانده اید. با این حالت بسیار شیک نمای خانه خود را متفاوت کنید. در این قسمت کلیک کنید تا انواع تلویزیونهای جدید و بسیار شیک را در فروشگاه بانه بیز مشاهده کنید.

معرفی کولرگازی های بانه بیز

مسلما با هوای گرم تابستان ها آشنایی دارید, در چنین هوایی وجود یک کولرگازی که هوای خانه تان را خنک کند بسیار ضروری و لازم است. نسل جدید کولرگازی ها هوایی مانند هوای داخل یخچال را برایتان به ارمغان می آورد. این کولرگازی ها به لطف گاز R410 هوایی خنک را در خانه تان پخش می کند. با یک کلیک کولرگازی مناسب پذیرایی یا اتاق خواب خود را پیدا کنید و تابستانی خنک را تجربه کنید.

نظرات بازدیدکنندگان