همه آنچه باید در مورد فناوری LG Smart ThinQبدانید

همه آنچه باید در مورد فناوری LG Smart ThinQبدانید

فناوری Smart ThinQ چیست؟

‌ال‌جی قصد دارد با استفاده از هوش‌مصنوعیِ توسعه‌داده شده و پلتفرم هوش‌مصنوعی خود که با نام DeepThinQ شناخته می‌شود، محصولاتی هوشمندتر از سابق تولید کند. فناوری ThinQ ال جی ، تکنولوژی است که وسایل هوشمند شما را از طریق وای فای به یک دیگر متصل و مرتبط می کند. در مرکزیت این تکنولوژی ، یک مفهوم از هوش مصنوعی وجود دارد که از طریق ارتباطات وای فای ، شما را قادر خواهد ساخت تا کارهای خارق العاده ای چون زمانبندی اجاق گاز ، مدیریت چرخه های ماشین ظرف شویی ،  نظارت و مدیرییت مواد فاسد شدنی درون یخچالتان و … را ، در خانه یا حتی در بیرون از خانه و از راه دور ، انجام دهید. در روزهای گرم تابستان قبل از ورود به خانه کولر را برای خنک شدن محیط روشن کنید. برنامه Smart thinQ علاوه بر مواردی که نام برده شد از وضعیت دستگاه مثلا اتمام کار، شما را باخبر می‌کند و وظیفه عیب یابی لوازم خانگی را نیز برعهده دارد.

کاربرد Smart ThinQ در یخچال ال جی

در یخچا‌ل های ال جی از فناوری  Smart ThinQ استفاده شده است که با  استفاده از اتصال به اینترنت، امکان تنظیم دما، ارورهای روی دستگاه، عیب یابی هوشمند و کنترل میزان مصرف انرژی را ممکن می‌سازد. اگر یخچال شما به WIFI خانه وصل باشد و گوشی به اینترنت متصل باشد، مودم خانه رابط بین گوشی و یخچال شما خواهد شد. یخچال های با فناوری DeepThinQ می تواند الگوهای استفاده و خوردن را تحلیل کند. این تکنولوژی می تواند به گونه ای عمل کند که یخچال فقط در موارد نیاز یخ تولید کند و یا در صورت شناسایی درجه حرارت های بالاتر در محیط اطراف ، الگوهای سیستم سرما ساز را تغییر دهد.

عیب یابی هوشمند با استفاده از فناوری Smart ThinQ

عیب یابی هوشمند نیز یکی از قابلیت های خارق العاده ی این تکنولوژی است. این تکنولوژی به واسطه ی بهره مندی از این قابلیت ،زمانی که لوازم  شما دچار مشکل شده اند  به شما در عیب یابی و برطرف کردن هر چه سریع تران ها کمک رسانی می کند.  فناوری Smart ThinQ با بهره گیری از قابلیت عیب یابی هوشمند خود به شما در برطرف کردن فوری و مفید آن عیب کمک می رساند. لوازم خانگی شما با انتشار اطلاعات صوتی می‌تواند با مرکز تماس ال‌جی از طریق تلفن ارتباط برقرار کند یا از طریق وای-فای به برنامه کاربردی گوشی هوشمند شما پیام می‌فرستد تا تشخیص و راهکارهای فوری و آسان ارائه شود.

نظرات بازدیدکنندگان