بررسی ویژگی ها و امکانات جدید در ماشین ظرفشویی های نسل 2019

بررسی ویژگی ها و امکانات جدید در ماشین ظرفشویی های نسل 2019

(Auto Release Door) ویژگی باز شدن درب به صورت اتوماتیک

ویژگی Auto Release Door کارایی زیادی درعملکرد سیستم شستشو دارد. در ماشین ظرفشویی بعد از اتمام فرایند شستشو درب آن به صورت اتوماتیک باز شده و میزان رطوبت و بخار داخل ماشین ظرفشویی خارج می شود. در اینگونه موارد از بوی رطوبت داخل ماشین ظرفشویی جلوگیری شده و از انرژی مصرفی  در فرایند خشک کردن برای ظرف ها جلوگیری به عمل می آید.

ویژگی Zone Booster

به لطف این ویژگی هر نوع ظرف با هر میزان کثیفی شستشو و پشتیبانی می شود. شما میتوانید ارتفاع طبقه ها را تغییر دهید و ظروف را بسته به میزان کثیفی به صورتی انتخابی در ظرفشویی قرار دهید. در بعضی از ماشین ظرفشویی ها قسمتی از ماشین ظرفشویی با شدت و فشار آب بیشتری ظرف ها را شستشو می دهد. جدا از پره هایی که بر روی بازوی شستشو قرار دارد از یک خروجی آب دیگر استفاده شده است که پاشیدن آب را با فشار بیشتر روی ظرف ها به جریان می اندازد.

قابلیت بخار شور True Steam

بخار در شستن ظرف ها و انحلال مواد شوینده کارایی زیادی دارد. از آنجایی که بخار دما و آنتروپی مولکولی زیادی دارد سریع تر مواد شوینده و کثیفی روی ظرف ها را در خود حل کرده و ظرف ها را سریعتر تمیز می کند. این قابلیت در کارایی شستشو و حتی قیمت تمام شده تاثیر زیادی دارد. از شریان ها برای تولید بخار استفاده می شود و ظرف ها را به صورت کامل غرق در بخار می کند. ماشین های ظرفشویی که این قابلیت را دارند میزان زمان شستشو و مصرف آب و انرژی پایینتری دارند.

تکنولوژی Smart ThinQ ( هوشمند سازی ) ماشین های ظرفشویی

در بخش تولید لوازم خانگی اقدام به توسعه‌ی پلتفرم SmartThinQ برای کنترل ساده‌تر این وسایل از راه دور کرد. با توجه به اتصال لوازم خانگی به اینترنت و به لطف اسمارت تین‌کیو کاربر از هر نقطه‌ای قادر کنترل این وسایل خواهد بود. این قابلیت ماشین ظرفشویی را هوشمند می کند. شما می توانید از طریق راه ارتباطی وای فای ماشین ظرفشویی را با تلفن همراه خود یا تلویزیون هوشمند خود متصل کرده و با استفاده از اپلیکیشنی که از سایت ال جی دانلود می کند کنترل ماشین ظرف شویی را در دست بگیرید. بعد از اتمام سیکل شستشو علامت هشداری با صدای “دینگ” بر روی صفحه نمایش تلفن همراه شما نمایان می شود. ال جی از این ویژگی در یخچال ها و تلویزیون های خود استفاده کرده است و انتظار می رود ویژگی های جدیدی در آینده نیز به واسطه این کارایی به  ماشین ظرفشویی ها افزوده شود.

نظرات بازدیدکنندگان