یخ سازهای نسل جدید, در یخچال های نسل جدید

یخ سازهای نسل جدید, در یخچال های نسل جدید

امروزه شرکت ال جی روز به روز از فناوری های جدید و پیشرفته در محصولات خود استفاده می کند و با این کار به فکر راحتی کاربران خود که از لوازم آنها استفاده می کنند, می باشد. در اینجا به بررسی یخ سازها در یخچال فریزرها و ساید بای سایدها می پردازیم. شرکت ال جی در یخچال فریزر های خود در سال ۲۰۲۰ سیستم یخساز Craft Ice را قرار داده که این سیستم در حین جذابیت کارایی فوق العاده ای داد. در این سیستم از یخساز در یخچال فریزر های ال جی ظرفیت محفظه یخ افزایش پیدا کرده و به عبارتی دیگر یخ های بیشتری در آن می توانند جای گیرند

ویژگی های سیستم یخ ساز در یخچال فریزرهای نسل جدید 

یخ سازها از طریق یک منبع تامین آب کوچک که از لوله آب یخچال به سمت تسویه آب یخساز می رود آب را دریافت می کند. در یخچال های نسل جدید از ویژگی منحصر به فردی استفاده شده است. در این یخچال فریزر ها سیستم یخساز بسیار بهتر از مدل های ۲۰۱۹ ارائه می شود و کارایی آن متمایز و تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کرده است. شرکت ال جی در سال ۲۰۲۰ در یخچال فریزرهای خود از سیستم یخسازی به نام Craft Ice Ice Maker استفاده کرده است این سیستم بسیار جالب است. تحقیقات انجام شده نشان می دهد که یخهای کروی دیرتر ذوب می شوند و کارایی سرد کنندگی مایعات در یخ های کروی بیشتر است. 

سیستم یخ ساز Craft Ice ( یخ های کروی شکل در یخچال های ال جی  )

این سیستم دارای یخ ساز درونی می‌باشد, که یخ های کروی شکل درست می کند, و به آرامی ذوب می‌شوند.  براساس تحقیقات صورت گرفته یخ های کروی نسبت به یخ های مکعبی دیرتر ذوب می شوند. با گسترش تلوزیون  InstaView   با Craft Ice  در آمریکا، ال‌جی این یخچال‌ها را در دیگر بازار‌ها در سال ۲۰۲۰ موجود می‌سازد.  Craft Ice با ضخامت کروی دو اینچ، سرعت ذوب شدن پایینتری نسبت به یخ‌های مکعب شکل به منظور حفظ طولانی‌تر طعم و خنکی نوشیدنی‌ها دارد. یخ های کروی نسبت به یخ های مکعبی هوای کمتری را در خود نگه می دارند و در نوشیندنی ها با عملکردی که دارند طعم نوشدنی را حفظ می کنند.

نظرات بازدیدکنندگان