جاروبرقی بوش با تکنولوژی پیشرفته ساخت آلمان

جاروبرقی بوش با تکنولوژی پیشرفته ساخت آلمان

جارو برقی بوش 

قابل اعتمادترین کمک کننده گان خانگی که نیاز به توجه و مراقبت دارند دارای آداپتور جهانی برای اتصال به خلا و چالشی شگفت انگیز که خانه شما می تواند با یک جارو برقی می تواند داشته باشد کاملابهداشتی . جمع جور و چابک و به شدت انعطاف پذیر با دامنه وسیع و انتخاب کیسه بزرگ برای گرفتن حجم بیشتر . لوازم خانگی بوش برای اطیمینان از موثر بودن بیشتر و دوام پاکیزگی بیشتر لوازم خانگی در سال 2020 بهترین مارک جاروبرقی که هیچ کدام از دیگر مارک ها توانایی رقابت با ان را نداشته اند به بازار های جهانی عرضه کرده است . ابرخی از برندهای جدید سال 2020 بوش از جمله BGL8PRO5 و BGL5PRO5 آن دارای برچسپ انرزی A را به خود اختصاص داده است که مصرف انرژی بسیار پایینی دارد.

شرکت  بوش  فیلتر Cartridge برای کشیدن آشغالهای مرطوب و خشک در این جارو برقی ها تعبیه کرده است دارای موتور قوی با قدرت مکش بسیار بالای خود با تنظیم اتوماتیک برای پاک کردن تمامی سطح ها از جمله کف کاشی و انواع پارکت ها و فرش و موکت ها کارایی و کیفیت  بی نقصی دارند که در دوام و ماندگاری آنها موثر هستندکه با فناوری Power Protect قدرت مکش خود را به رخ دیگر برندها می کشد حتی زمانی که کیسه تعبیه شده در آن پر شده باشد یعنی بازدهی خود را حفظ می کنند  . یکی از ویژگی های برندهای جدید این جارو برقی ها میزان صدای کم با 74 دسی بل است که خبر خوبی برای کسانی هستند که صدای بالای جارو برقی هنگام کار کردن برایشان آذار دهنده است. اکثر جارو برقی های بوش چه برندهای قدیمی و چه برندهای جدید دارای بدنه ای محکم و دارای وزن کم که به راحتی قابل جابجایی باشد. کیسه Quattro Power عملکرد بسیار خوبی در مکش گرد و غبار با صرف انرژی کم را رارد که هزینه برق مصرفی را تا حد قابل توجهی پایین می آورد. فیلتر HEPA که قابلیت شستشو را دارد تمامی گرد و غبار را به خوبی جذب کرده و مانع پخش شدن آن در هوای محیط می شود این نیز خبر خوبی برای کسانی که آلرژی و حساسیت دارند. طول سیم جارو برقی های مدرن بوش تا 15 متر می رسد میتوان به راحتی تا فضاهای زیادی مانور داد . قالب های سری 8 آن گنجایش ظرفیت تا 5 لیتر را دارند و پر کردن کردن حجم زیادی از مواد را کاور می کند جاروبرقی های بوش سری 8 دارای چهار چرخ استیل فلزی با لاستیک های پلاستیکی دارند و برای حرکت حالت روانی دارند که به راحتی می توان با صرف انرزی کم آن را جابه جا کرد.تفاوتی که مدل های جدید با مدل های نسبتا قدیمی تر دارن طراحی بسیار شیک و استایل آنهاست که نظر هر مشتری را به خود جلب میکنند.در برندهای جدید لوله آن از جنس کنف که دوام و کارایی دراز مدت را برای مشتریان خود تضمین می کند که در دیگر برندهای قدیمی جنس این لوله از پلاستیک مرتجع نانو بوده .و لوله استیل جارو برقی های بوش ساخت آلمان شامل لایه ای از کروم و ضد زنگ هستند .

مختصر توضیحی در مورد مدل های بدون سیم جارو برقی های بوش

شرکت بوش در زمینه های صوتی تصویری و خانگی به موقیت های چشمگیری در سالهای اخیر رسیده است که هدف ان برای جلب مشتری و صرفه جویی در زمان و مکان بوده است و انصافا بسیاری از برندها را به چالش کشیده است . جارو برقی بوش در مدل های بدون سیم آن احساس آزادی بیشتری با این تمیز کننده ها داریم این مدل از جارو برقی بوش قدرتمند سبک و چابک و دارای طراحی و دیزاین مدرنی و پیشرفته هستند,  به دلیل سبکی و چابکی با سیستم Easy Clean دارای آن ماکزیموم کارایی و راحتی را برای تمیز کردن هر سطحی را هستند از جمله پارکت ها موکت ها مبل ها فرش ها و حتی دیگر وسایل خانگی که نهایت انعطاف پذیری را دارند . جارو برقی های بدون سیم بوش شامل مدل هایی هستند که دارای پکجی از باتری های قابل شارژ  و پک قابل تعویض باتری NIMH که این باتری ها به راحتی قابل تعویض هستند و از ویژگی های منحصر به فرد آنها این است که به گونه ای طراحی شده اند که برای مقابله با موی حیوانات خانگی بهترین پاک کننده هستند. دارای یک پایه مستقل برای سهولت در قرار دادن جارو و شارژ آسان

نظرات بازدیدکنندگان