ماشین ظرفشویی های ال جی

ماشین ظرفشویی های ال جی

ماشین ظرف شویی های ال جی

شستن ظرف های کثیف بسیار خسته کننده و ملال آور است و همواره خانم های خانه دار از حجم عظیم ظرف های کثیف که در آشپزخانه بعد از هر وعده روی هم انباشته می شود، گله مند هستند. به همین خاطر، بسیاری به فکر تهیه یک ماشین ظرفشویی می افتند و در این مرحله است که توجه به برند های مختلف شروع می شود. ماشین ظرفشویی ال جی در این زمینه بسیار قدرتمند است و مجهز به فناوری بخار می باشد. این ماشین ظرف شویی تمیزی و نظافت را به فضای آشپزخانه می آورد. ال جی برندی معتبر و صاحب سبک است و مدل هایی با قیمت مناسب و با ویژگی های پیشرفته و مد روز ارائه می دهد. بوش در این زمینه برندی قدیمی تر است و بسیاری از خریداران ماشین های ظرفشویی را به سمت خود جلب کرده است.

اگرچه ال جی بیشتر برای لوازم الکترونیک مدرن مانند تبلت و گوشی شناخته شده است اما ماشین های ظرفشویی این شرکت نیز از بهترین ماشین های ظرفشویی موجود در بازار می باشد. این ماشین های ظرفشویی از فناوری های قدرتمندی مانند QuadWash و TrueSteam برای تمیز کردن استفاده می کنند و ظرفیت بسیار بالایی دارند. این ماشین های ظرفشویی آرام و بی سر و صدا هستند. ظرف شویی های ال جی بسیار گسترده نیستند و در حال حاضر تنها 24 مدل از آنها موجود می باشد. اما از میان این مجموعه هم می توان مدلی را پیدا کرد که مناسب احتیاجات شما باشد و فضای آشپزخانه شما را تکمیل کند.

بسیاری از ماشین های ظرفشویی ال جی در حال حاضر دارای مارک فناوری QuadWash می باشند. این طرح جدید دارای افشانه چهار بازویی می باشد که به نوسان و حرکت رفت و برگشت می پردازد تا تمیزی و کارایی را به حداکثر برساند. این بهبودی عظیم به نسبت ماشین های ظرفشویی امروزه است که اغلب دارای افشانه های دو بازویی می باشند.

یکی دیگر از فناوری های مورد استفاده در ماشین های ظرفشویی ال جی، فناوری TrueSteam می باشد. در این فناوری نیاز به خیس کردن قبلی ظرف های کثیف نیست. ماشین هایی که مجهز به این فناوری هستند دارای یک ژنراتور منحصر به فرد هستند که بخار را به داخل ظرفشویی وارد می کند. این بخار به پاک شدن توده هایی که به سختی پاک می شوند بسیار کمک می کند. این فناوری ظروف پایه دار و شکننده را شفاف تر و تمیز تر از حالتی می کند که تنها با آب شستشو داده شوند. این ویژگی یکی از نوآوری های جالب در میان ماشین های ظرفشویی می باشد.

اکثر ماشین های ظرفشویی ال جی در یک بار شستن ظرفیتی در حدود شستن ظرف های 15 نفر را دارند که این از ظرفیت بسیاری از برند های دیگر بیشتر است. بهترین ماشین های ظرفشویی ال جی با فناوری EasyRack همراه هستند. این فناوری باعث سفارشی کردن فضای شستشو می شود. می توانید دندانه های قفسه را تا کنید و ارتفاع قفسه بالایی را تنظیم کنید، یک قفسه سوم را وارد کنید و بدین ترتیب می توانید ظرفیت خود را پر کنید. EasyRack به شما اجازه می دهد که از اکثر فضای موجود در ظرفشویی خود نهایت استفاده را ببرید. این فناوری نیاز به سیکل های شستشوی اضافی را از میان برمی دارد.

این ماشین های ظرفشویی آرام و بی سر و صدا هستند و در محیطی که بچه کوچک در حال خواب است به راحتی می توانند مورد استفاده قرار گیرند و یا موجب بر هم زدن مکالمات افراد در فضای اطراف نمی شوند. با وجود چنین امکاناتی نباید از گران تر بودن آنها به نسبت برند های دیگر تعجب کنید. ارزان ترین ماشین ظرفشویی ال جی حدود 650 دلار قیمت دارد و گران ترین نوع آن تقریبا 1700 دلار هزینه دارد. برند های دیگر می توانند مدل هایی به ارزانی 350 دلار داشته باشند اما طبیعتا این برند ها فاقد بسیاری از ویژگی های مطلوب ال جی هستند.

ویژگی هایی مانند بازو های افشانه مدرن، تمیز کردن از طریق بخار و قفسه های قابل تنظیم و سفارشی، این ماشین های ظرفشویی را تبدیل به گزینه ای عالی می کند. اگرچه طبیعتا ما دوست داریم که این مجموعه گسترده تر باشد و مدل های بیشتری داشته باشد اما کار ال جی در این زمینه عالی بوده و افراد از خرید این ظرفشویی ها پشیمان نخواهند شد.

ماشین های ظرفشویی ال جی در برابر بوش

 ماشین های ظرفشویی مدرن باهوش تر، مقرون به صرفه تر از لحاظ مصرف انرژی و کاربر پسند تر از قبل می باشند. برای تمیز کردن ظرف های خود می توانید به هر دو برند بوش و ال جی اعتماد کنید. این دو برند در زمینه ماشین های ظرفشویی طلایه دار هستند و نوآوری های زیادی را وارد این فضا کرده اند.

بوش یک شرکت قدیمی است و در سال 1886 بنیان گذاری شده است. ما در بسیاری از فناوری ها از جمله در سیستم های ترمز ماشین های خود به بوش مدیون هستیم. ماشین های ظرفشویی بوش دارای بیش از 100 مدل باشد و در این گستره وسیع می توان مدلی را انتخاب کرد که با بودجه و وضعیت اقتصادی ما تناسب تام داشته باشد.

از طرف دیگر، ال جی در الکترونیک و فناوری های مدرن پیشگام است و مدل های زیادی را برای ماشین های ظرفشویی ارائه نمی دهد. اما طرح های زیبا و بی نظیر آن به همراه گستره رنگ های ارائه داده شده، ال جی را تبدیل به گزینه ای محبوب در میان مشتریان کرده است.

باید از یک ماشین ظرفشویی مدرن چه انتظاراتی داشت؟

1- از آنجا که فرآیند شستشوی ظرف ها حدود 1 تا 2 ساعت طول می کشد، عملکردی آرام و بی سر و صدا مورد نیاز است. در این حالت می توان در هر زمان از روز از دستگاه استفاده کرد.

2- طراحی از ویژگی های مهم در این زمینه است. ال جی به این نکته بسیار توجه کرده است و در طراحی ماشین های ظرفشویی خود از فناوری های نوین و ابتکاراتی عظیم بهره گرفته است.

3- عملکرد تمیز کردن و خشک کردن مناسب نیز باید مورد توجه قرار گیرد. در این زمینه با توجه به نیاز های خانوار باید گزینه ای مناسب انتخاب شود.

4- دوام و طول عمر گزینه ای دیگر است که باید مورد توجه قرار داد. هنوز برای قضاوت در مورد ال جی در این زمینه زود است اما بوش آزمایش خود را پس داده است و در همه نقاط جهان سرویس های تعمیر آن وجود دارد.

5- قیمت گزینه دیگری است که مورد توجه قرار می گیرد. ال جی از آنجا که جدید است و هنوز مدل های زیادی ندارد، دامنه قیمت وسیعی ندارد و نمی توان انتخاب هایی برای همه افراد در هر وضعیت اقتصادی داشت.

کلام آخر

در کل ماشین های ظرفشویی ال جی بسیار با کیفیت و مدرن هستند و از فناوری هایی عالی در آنها بهره گرفته شده است. تنها مشکل این ماشین های ظرفشویی جدید بودن است و در واقع نمی توان انتظار گستره وسیعی از مدل ها را در این زمینه از ال جی داشت.

نظرات بازدیدکنندگان