نگاهی به کولر گازی سامسونگ

نگاهی به کولر گازی سامسونگ

آشنایی با کولر گازی سامسونگ 

کولر گازی و اسپیلت های ساخت شرکت سامسونگ با طراحی مننحصر به فرد و صنعتی و دارای بهترین قابلیت ها توانسته اعتماد تمام خریداران را به خود جلب کند و توانسته سهم عمده ای از بازار جهانی محصولات دیجیتال لوازم خانگی و تجهیزات تهویه مطبوع از جمله کولرهای گازی اسپیلت را به خود اختصاص داده است. سامسونگ در تولید کولر گازی های خود و اسپیلت ها از انواع کمپرسورهای روتاری و کمپرسور اسکرال و یا کمپرسورهای دارای کیت اینورتر استفاده می کنند. کمپرسور روتاری رایج ترین نوع کمپرسور در کولر های گازی می باشد و همچنین کمپرسور اسکرال عمدتا در کولر گازی های ایستاده با ظرفیت بالا استفاده می کنند و نیز کولر گازیها و اسپیلت هایی که دارای کیت اینورتر هستند مصرف برق و انرزی کمتری دارند و به عنوان کولر گازی های کم مصرف شناخته شده اند. شایان ذکر است گازهای استفاده شده در کولر گازیهای سامسونگ از نوع R22, R410 می باشند. شرکت سامسونگ با فناوری Triple Inverter که از Digital Inverter8 -Pole قدرت می گیرد به صورت قابل ملاحظه ای زمانی را که کمپرسور به حده اگثر عملکرد خود می رسد کوتاه می کند و شما خیلی زود خنک می شوید.

کولر گازی سامسونگ مدل گود وام GOOD1

کولر گازی های سامسونگ در شکلهای پنجره ای , دیواری , پرتابل و ایستاده در ظرفیت های متفاوت تولید و به بازارهای جهانی عرضه شده اند و دارای اسامی هایی مثل گودوان که مجهز به سیستم ایتورتر با ظرفیت 4 و با قابلیت تامیم گرمایش و سرمایش تامین می شود و دارای رده انرژی A+ می باشد و همچنین کم مصرف و دارای گاز R410 می باشد که با محیط زیست مطابقت می کند. طراحی مدرن سه وجهی گودوان با افزایش قدرت پرتاب باد تا 14 متر موجب گسترده ای بی شتر از فضای اتاق می گردد.فیلتر Esay تعبیه شده روی دهانه مکش کولر گازی سامسونگ در مدل گود وان Ar19KSSS دارای پوشش آنتی باکتریال بوده که موجب تصفیه هوا از آلاینده ها گرد و غبار و مواد حساسیت زا می گردند امکان بیرون آوردن و تمیز کردن فیلتر بدون نیاز به باز کردن قاب های بدنه به راحتی امکان پذیر است. لازم به ذکر است که هوای ورودی ابتدا از طزیق فیلتر سه لایه ای Esay و سپس از طریق Virus Doctor از آلاینده های محیطی خطرناک باکتری و ویروس ها و گرد و غبار تصفیه شده و وارد محیط می گردد.

کولر گازی سامسونگ مدل گود GOOD

کولر گازی سامسونگ مدل گود دارای اینورتر کم مصرف هست و دارای حالت سرمایش دو مرحله ای که یکی از آن حالت سرمایش سریع به منظور رسیدن سریع به دمای مطلوب در حده اقل زمان و دیگری حالت خواب راحت که حالت صرفه جویی در مصرف انرژی و حالت رطوبت زدایی. دارای دو مدل سرمایشی و سرمایشی و گرمایشی در ظرفیت های 13000 و 19000 و 25000 Btu/hr می باشد. دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد آن R22 و دارای برچسب انرژی B است دارای طراحی خمیده و ظاهری بسیار زیبا که با مواد شفاف دولایه ای پوشانده شده است و ظاهری براق با جلای کریستالی است. طراحی یونیت سه گوش داخلی کولر گازی و اسپیلت دیواری سامسونگ سری گود باعث شده است تا این دستگاه از ورودی هوای عریض تر برخوردار شود در نتیجه امکان مکش هوای بیشتری وجود داردو دمپرهای داخلی V شکل بوده و فن بولوور بزرگتری برای آن تعبیه شده است همه این عوامل باعث می شود تا هوا سریعتر گسترده تر خنک تر شده و به سوی شما دمیده می شود در نتیجه هوای مطبوع در تمام گوشه ها و زاوایای اتاق با کیفیت بهتری انجام می شود.

کولر گازی سامسونگ مدل بوراکای 

کولر گازی سامسونگ مدل بوراکای AR25MSSFHE با سیستم دقیق کنترل دما آب و هوای ایده آلی را در محیط به وجود می آورد . کولر گازی اینورتر سامسونگ بوراکای موجب صرفه جویی در انرژی تا 36 درصد نسبت به حالت خنک کننده گی معمولی دارد. مجهز به فیلتر سه مرحله ای و دارای برچسب انرژی A می باشد مجهز به کمپرسور اینورتر 8 قطبی جهت سرمایش سریعتر و دارای تکنولوژی Turbu Cooling سامسونگ و کنترل گردش هوا در چهار جهت و گاز مبرد آن از نوع R410 هست و همچنین دارای فیلتر Full HD جهت جلوگیری از ذرات آلرژی زا و گرد و غبار 

کولر گازی سامسونگ مدل مکس 30

دارای تایمر 24 ساعته و سیستم مجددد شروع خودکار دارای گاز مبرد R22 و کمپرسور روتاری و مجهز به فیلتر Full HD ضد انتشار ذرات آلرزی زا و مجهز به فناوری Bio دارای سیستم PLASMA ION به منظور ایجاد هوای پاکیزه در محیط می باشد نمایشگر Digital i از ویزگی های این سری می باشد. کولر گازی سامسونگ مدل مکس 30 دارای فناوری پیشرفته سرمایشی و گرمایشی هست و نیز دارای توانایی در مصرف انرژی همگی مجهز به سیستم ریموت کنترل و کمپرسور روتاری بسیار قوی از نوع UTR با قدرت و کارایی بالا و سیستم GOOD SLEEPII به منظور ایجاد خواب راحت در شب وصرفه جویی در انرژی در طول روز می باشد . کولر گازی سامسونگ مدل مکس 30 مجهز به سیستم TURBO COOLING به منظور تولید سرمایش سریع. کولر گازی مکس مجهز به سیستم تولی سرمایش و گرمایش هست و همچنین مجهز به روکش محافظ فین ها و نیز مجهز به محافظ کمپرسور در مقابل صدمات احتمالی ناشی از نوسانات برق می باشد . این کولر گازی تا قابلیت کارکرد تا دمای 54 درج سانتی گراد در مناطق حاره و معتدل می باشد.

کولر گازی سامسونگ مدل مالدیوز 

این نوع ازکولرهای گازی سامسونگ دارای دو نوع سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند و گاز مبرد آن R410  هست و در ظرفیت های 9000 و 12000 و 18000 BUT وارد بازار شده اند و می تواند تا 60 درصد در مصرف انرزی صرفه جویی کند و دارای برچسب انرزی +A هستند و تایمر 24 ساعته دارند و دارای تنظیم اتوماتیک مجدد هستند و دارای سیستم خنک کنندگی TURBO COOLING در کمترین زمان ممکن دمای محیط را کاهش می دهد و دارای 5 سال ضمانت و 18 ماه تعویض قطعات عستند از ویژگی های منحصر بفرد این کولر گازیها دارای پرده ضد فرسودگی هستند که افزایش فرسودگی باعث کاهش دوام مبدل حرارتی می شوند پره فین ضد فرسودگی در مدل مالیوز باعث می شود تا شرایط مطلوب برای رشد باکتریها مهیا نباشد و باعث می شود تا زمان زیادی از هوای خنک لذت ببرید . فیلتر FULL HD این فیلتر یاعث می شود تا 60 درصد از از گرد وغبار و و باکتریها را به خود جذب کند و دارای سیستم شستشوی اتوماتیک اپراتور و پانل داخلی .

نظرات بازدیدکنندگان