ماشین لباسشویی 10. کیلو گرمی ال جی مدل تایتان

ماشین لباسشویی 10. کیلو گرمی ال جی مدل تایتان

ماشین  لباسشویی 10 کیلو گرمی  ال جی مدل تایتان 

این ماشین لباسشویی از کارامدترین ماشین های لباسویی ال جی با ظرفیت حجیم 10 کیلو گرم دارای طراحی و ظاهری زیبا که بسیاری از ماشین های لباسشویی از دیگر برندها را به چالش کشیده است و نیز دارای پیشرفته ترین تکنولوژی های به روز و دارای راندمان بسیار بالا نیز می باشد . این ماشین لباسشویی دارای فناوری TURBU WASH که زمان شستشو را به طور قابل چشمگیری کاهش می دهد و در مصرف انرژی صرفه جویی قابل ملاحظه ای دارد بااین فناوری در حدود 120 ثانیه به طور مستقیم روی پارچه ها افشانه می شود و به دنبال آن چرخه آبکشی فوق العاده ای را روی فرایند شستشوی لباسها به اجرا در می آورد و لباسها را به طرز چشمگیری پاکیزه تر می شوید. این لباسشویی نیز دارای تکنولوژی 6 MOTIOM حرکت شستشو به معنایی دقیق تر فناوری گشتاور شش حرکتی لباسها را در جهات متعدد حرکت می دهد و در ضمن ایجاد پاکیز گی عالی از لباسها از بافت و الیاف لباسها نیز محافظت می کند.

ترکیب سه فناوری در ماشین لباسشویی ال جی مدل تایتان 

دارای قابلیت فناوری TRU STEAM در یکجا را دارد یعنی کارای سه فناوری با این تکنولوؤژی در این لباسشویی خواهیم داشت این فناوری با قدرت بخار به آرامی در الیاف پارچه ها نفوذ می کند این کار باعث بالا بردن عملکرد شستشو می شود.1- قابلیت فناوری ضد آلرزی و توانایی این را دارد تا 99.9 درصد آلرژن های لباسها را از بین ببرد و نیز قادر است تمامی باکتریها و میکروبها را نابود کند 2- دارای قابلیت بخار شوی میتواند به مدت 20 دقیقه  قادر است تمامی چرو ک و بوی بد و نامطبوع لباسها را از بین ببرد 3- دارای تکنولوژی پیشرفته نرم کننده با بخار می باشد و حتی می تواند با این فناوری از مواد شوینده شیمایی هم استفاده نکرد فقط با بخار تمامی لباسهای حساس و نیز لباسهای کودک را با خیال راحت به دست این فناوری سپرد. در واقع در این فناوری ژنراتور دمای آب را تا 100 درجه سانتی گراد بالا می برد و باعث از بین رفتن باکتریها و قارچ ها و تمامی آلرژن های لباس می شود .

فناوری NFC در ماشین لباسشویی های ال جی 

NFC مخفف Near Field Comunication به معنای ارتباط با فاصله نزدیک . برای برقراری ارتباط بین دستگاههای سازگار با این تکنولوژی به کار می رود . ان ف سی به تلفن هوشمند تبلت و سایر دستگاهها اجازه می دهد به راحتی داده ها را به اشتراک بگذارد . NFC تکامل یافته تکنولوژی RFID و بسیار شبیه به آن است با این تفاوت که NFC برای ارتباطات نهایتا 4 اینچ طراحی شده است و اغلب شعاع کوچک آن را یک مزیت امنیتی حساب می کنند به همین دلیل NFC را به عنوان یک جایگزین امن برای کارت های اعتباری محسوب می کنند. . NFC در کاربردهای خاص حتی می تواند فیلم عکس و اطلاعات تماس را بین دستگاهها انتقال دهد . این تکنولوژی مانند بلوتوث و وای فای و سایر سیگنالهای بی سیم دیگر و بر اصل اساس امواج رادیویی کار می کنند. تکنولوژی NFC در ماشین های لباسشویی و ظرفشویی به کاتر رفته می توان گفت یکی از هیجان انگیز ترین ویژگی های این وسایل همین قابلیت اتصال NFC است. این تکنولوژی کاربران را قادر می سازد با نزدیک کردن گوشی هوشمند به لباسشویی برنامه های به روز و پیشرفته تری برای افزودن به برنامه های موجود در دستگاه دانلود کنند. برنامه هایی مانند شستشوی پشم و لباس کودک و شستشوی سرد و غیره و پس از دانلود کافی است گوشی خود را به نماد برچسپ NFC بچسپانید تا به دستگاهتان اضافه شود . NFC همچنین می تواند برای تشخیص هوشمند نیز استفاده می شود یعنی به شما کمک می کند تا مشکلات و ایراداتی جزئی دستگاه را شناسایی کند و قبل از این که مشکل بزرگتر شود آن را برطرف کند.

موتور بدون تسمه دایرکت درایو 

سرعت چرخش این موتور در دقیقه 1400 دور است. ال جی با حذف تسمه و پولی توانسته است با استفاده از موتور دایرکتر درایو  Inverter Direct Drive  راندمان موتور را می توان افزایش داد و این موتور فوق العاده  قدرتمند و عملکرد بهینه تری دارد و در عین حال مصرف انرژی را کم می کند و عمر مفید دستگاه ماشین لباسشویی افزایش می یابد و همچنین باعث کم شدن صدای گوشخراش دستگاه می شود و این نوع از ماشین لباسشویی ها دارای برچسپ انرژی +++A هستند این نوع موتور ها کاملا قابل اطمینان و کم صدا هستند. طول عمر این موتور بر اثر جلوگیری از خراب شدن قطعات و سیستم انتقال نیرو افزایش یافته است و می توان سالیان سال بدون نگرانی از این لباسشویی ها استفاده کرد چرا که ال جی موتور های Direct Drive خود را با ضمانت 10 سال گارانتی به مشتریان خود عرضه کرده است. 

نظرات بازدیدکنندگان