ویژگی های یک یخچال خوب

ویژگی های یک یخچال خوب

سیستم خنک کننده Multi Flow

به لطف فناوری Multi Flow و با کار گذاشتن منفذهای کوچک در هر قفسه دمای یکنواخت در سراسر یخچال و فریزر، خصوصاً بعد از باز کردن درب, حفظ می شود. با خنک کردن هر بخش از محفظه ها به طور همزمان ، باعث افزایش طول عمر غذاهایتان می شود. در واقع این سیستم باعث انجماد سریع مواد غذایی شده و انرژی کمتری را نیز برای این انجماد صرف می‌کند. همچنین سیستم خنک کننده MultiAirFlow باعث توزیع یکسان هوای خنک در یخچال و فریزر شده و نواسانات را کم می‌کند. تمامی این فرآیند را مدیون فن‌هایی است که در آن تعبیه شده و به این موضوع کمک می‌کند. هوای سرد از پشت یخچال و فریزر از طریق روزنه های جداگانه به هر قفسه وارد می شود ، و تمام مواد غذایی به طور مساوی خنک می شوند. بنابراین ، با کمک این فن آوری ، سبزیجات شما که در Big Box در پایین یخچال قرار دارند ، به اندازه محصولاتی که در قفسه های فوقانی نگهداری می شوند ، خنک خواهند ماند.

سیستم Hygiene Fresh

سیستم Hygiene Fresh که موجب از بین بردن باکتری ها و بوی مواد غذایی در یخچال می شود. فناوری Hygiene Fresh هوای داخل یخچال را تصفیه کرده و از فیلتر چند لایه و یک فن اختصاصی برای استرلیزه کردن فضای داخل یخچال و از بین بردن باکتری‌ها، ویروس‌ها و قارچ‌ها ستفاده می‌کند. 

سیستم کنترل دمای هوشمند یخچال های ساید بای ساید

 این سیستم به طور هوشمند هنگامی که دمای داخل یخچال فریزر از حد معینی بالا تر برود به صورت خودکار درجه حرارت و دما را تنظیم می کند که به وسیله نمایشگر LED مشخص شده و شما می‌توانید برای تغییر دما و رطوبت از آن استفاده کنید. در مدل های ساید نورپردازی داخلی، درست در پایین پنل پشت یخچال که قفسه‌ها را بیشتر روشن می‌کند، انجام می‌شود. در برخی مدل ها نیز به واسطه نورپردازی از سقف یخچال ایجاد می‌شود. این LEDهای کم مصرف باعث افزایش و بهبود عمر دستگاه شما خواهد شد.

نظرات بازدیدکنندگان